• slayt
Duyurular

NORVEC PAZAR ARASTIRMASI 

DANISMANLIK HIZMETLERI HAKKINDA

Turk firmalarimiz Norvec genelinde pazar arastirmasi ve danismanlik hizmetleri icin, Dernek yonetim uyemiz Sn.Özgur Levent Katirci bey ile iletisime gecmeleri rica olunur.

info@norpos.no

https://norpos.no/

 


DUYURU

 

01.03.2016 Tarihinden itibaren reklam alanlarimiz ucrete tabii olup uyelerimiz icin uygun paket hizmetleri sunulmaktadir .

DETAY

www.efesolutions.no


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,6143   18,6479
EURO 19,5375   19,5727
       
İş Verenler
T.C. OSLO BÜYÜKELÇİLİĞİ TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ PERSONEL ALIM İLANI E-posta: oslo@ticaret.gov.tr Telefon: + 47 21 39 39 72
Norveç in Tarihçesi


    Norveç resmi adıyla Norveç Krallığı (Norveççe: Kongeriket Norge, Kongeriket Noreg). Kuzey Avrupa'da bulunan İskandinav Yarımadası'nın batısında yer almaktadir. Finlandiyaİsveç ve Rusya Federasyonu ile komşu olan ülkenin batıda Atlantik Okyanusu'nun bir kolu olan Kuzey Denizi'ne kıyısı vardır. 

Parlementar monarşi ile yönetilen ülkenin başkenti Oslo'dur. Yuzolcumu 385,252 km² olan Norveç'in, Finlandiya ile 729, İsveç ile 1.619, Rusya ile 167 kilometre sınırı vardır ve 21.925 kilometrelik çok uzun bir sahil şeridi vardır.

Norveç Avrupa ortalamasının üstünde bir yaşam standartına ve ekonomik gelişmişliğe sahip olmasi nedeni ile Avrupa Birliği'ne girmek istememektedir. Norvec kuzey denizindeki petrol rezervlerinin zenginliği ve gelismis balıkçılık sektöru ile tanınmaktadır Bir Schengen ulkesi olan Norvec. Avrupa Birligi'ne uye degildir. 

Norveç bir NATO ülkesidir.

Norveçin en önemli sorunlarindan biri yaşlanan nüfusun artmasidir.

Avrupa'nın en pahalı ülkesidir.

 
Aidat Borcu Sorgulama
Son Eklenen Video
İhale Dosyalı Talep Formu

Notid - Norveç Türk İşadamları Derneği

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top